Peugeot 108 od 210 000 Kč

Nový Peugeot 108, kompaktní vůz stvořený pro život ve městě, odhaluje svůj okouzlující šarm a eleganci. Originalita a výrazná osobitost tohoto městského vozu jsou patrné na první pohled ve verzi hatchback i u verze s plátěnou střechou. Svým pronikavým pohledem, energickými křivkami karoserie, nespočetnými možnostmi individualizace i technologickou výbavou a prostředky konektivity vám tento vůz změní váš každodenní život.

Vyberte si vlastní úpravy vozu

Elegantní a moderní Peugeot 108 probudí vaši kreativitu. Vybírat můžete ze 7 motivů, které v ulicích velkoměsta dají vyniknout originalitě vašeho vozu ... Šarm, ušlechtilost, městský styl, sportovní rysy – ať bude vaše volba jakákoliv, vzbudíte obdiv i závist. 

barvy.jpg 

technologie.jpg 

Díky zadní kameře* a kompaktním rozměrům vozu Peugeot 108 pro vás bude parkování v jakékoliv situaci hračkou. Systém pro bezklíčový přístup a nastartování vozu* vám umožní odemknout a zamknout vůz a nastartovat motor pouhým stisknutím tlačítka Start/Stop na středovém panelu.

 

* Podle zvolené verze na přání nebo není k dispozici. 

 

 

 

 

 

 

Světelný podpis

article2-1920x1080-1.jpg article2-1920x1080-2.jpg

Světelná identita nového vozu Peugeot 108 je nezaměnitelná a okamžitě upoutá pozornost. Technologicky dokonale propracované přední světlometyjsou precizně zakomponované do karoserie a tmavé zabarvení v kombinaci s chromem a LED lištou dodává vozu elegantní městský střih. Výrazná zadní světla s integrovanou funkcí couvacího a mlhového světla mají tvar třech drápů vystupujících z blatníků na povrch karoserie vozu.

 

Zavazadlový prostor a variabilita

tt.jpg ttt.jpg

Nový Peugeot 108 vám nabízí zavazadlový prostor, který je na tuto kategorii opravdu velkorysý: 243 l (196 dm3 VDA) se sadou na opravu pneumatik a 227 l (180 l dm3 VDA) s rezervním kolem. Sklopením opěradel zadních sedadel dělených v poměru 50/50* se přepravní kapacita zvětší až na 868 l (780 dm3VDA). Díky nízké nákladové hraně (pouhých 77 cm) a krytu, který se při otevření zadních výklopných dveří automaticky vyklopí k zadnímu oknu, je nakládání zavazadel do vozu velmi snadné .

* Podle zvolené verze v základní výbavě nebo nelze objednat. 

 

 

peugeot-108.jpgAlisra