UNIKOM pro Vás otevřel nový autosalon Peugeot v Kolíně

 

Ode dne 17.9. 2014 je pro Vás otevřen nový autosalon Peugeot v Kolíně, kde je pro Vás k dispozici také autorizovaný autoservis Peugeot. 

Jsme velice potěšeni, že Vám můžeme již také zde nabídnout služby na vysoké úrovni, a to jak v podobě servisních služeb, které provádí naši výrobcem proškolení mechanici, tak prodej aut Peugeot včetně služby pojištění vozidel a zajištění financování nových vozů. 

Náš autorizovaný servis Peugeot v Kolíně Vám poskytne služby, které zahrnují diagnostiku automobilu na nejmodernějších diagnostických přístrojích, komplexní technické prohlídky a kontroly emisí, údržbu klimatizací a další žádané služby. Zároveň Vám naše autopůjčovna může zajistit náhradní vozidlo po celou dobu servisních oprav za zvýhodněnou cenu. 

Prodej aut Peugeot je doplněn o prodej náhradních dílů. V nabídce jsou jak originální náhradní díly Peugeot, tak neoriginální díly různých značek. Stejně tak u nás můžete zakoupit oleje Total, pneumatiky či autobaterie a mnoho dalších doplňků z autokosmetiky.

Kvalita a vysoká úroveň poskytovaných služeb, individuální přístup ke každému zákazníkovi a profesionální jednání, to jsou naše priority ve firmě Unikom. Velmi se těšíme, až osobně navštívíte náš nový autosalon Peugeot v Kolíně, kde se sami můžete přesvědčit o vysoké úrovni našich služeb.

 Možnosti financováníAlisra